آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
برگزاری کارگاه آموزشی اندروید «جشنواره سالیانه پردیس» در اصفهان
۱۵ مرداد ۱۳۹۲

PardisFestAndroidبه گزارش وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده)، کارگاه آموزشی اندروید از مجموعه برنامه‌های «جشنواره سالیانه پردیس»، نهم مرداد ماه در شهر اصفهان برگزار شد.

در راستای نیل به اهداف تعریف شده، دبیرخانه این جشنواره برنامه‌ریزی‌هایی را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سایر شهرها و دانشگاه‌های برتر کشور انجام داده است. کارگاه‌های بعدی به ترتیب در دانشگاه‌های بوعلی همدان، فردوسی مشهد، شیراز و قم برگزار خواهند شد.

لازم به ذکر است که «جشنواره سالیانه پردیس» با هدف تجاری‌سازی نرم‌افزار‌های تلفن همراه توسط آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری است. مخاطبان این جشنواره کلیه علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی و ایده‌پردازی در حوزه تلفن همراه می‌باشند.

این جشنواره در حوزه‌های کاربردی، ورزشی، گردشگری، بانکی، مذهبی، ارتباطات، آموزشی، سرگرمی و پزشکی برگزار و به افراد برتر در هر حوزه جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

مهلت ارسال آثار انتهای شهریور ماه سال جاری می‌باشد. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت festival.vaslab.ir مراجعه و یا با دبیرخانه جشنواره به شماره ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

این مطلب توسط وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده) منتشر شده است.

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©