آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
مسابقه هدایت ارتش مجازی
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

دانشکده کامپیوترمسابقه کشوری “نبرد به زبان جاوا” دیروز به کار خود پایان داد.

این مسابقه که همه ساله توسط انجمن علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، جهت نمایش توانمندی های دانشجویان رشته ی کامپیوتر دانشگاه های کشور در زمینه ی هوش مصنوعی اجرا می گردد.

این مسابقه دو مرحله اینترنتی و حضوری داشته و شرکت کنندگان در تیم های ۳ نفره باید برنامه ای جهت کنترل یک ارتش مجازی را در طی هفت ساعت نوشته و با دیگر رقبا به مبارزه بپردازند. این برنامه ها به صورت خودکار و هوشمند برای نفرات ارتش تصمیم گیری نموده و آنها را در جنگ هدایت می نمایند.

در مرحله اینترنتی ۷۲ تیم از دانشگاه های کل کشور ثبت نام و رقابت نمودند که از بین آن ها، ۲۷ تیم از دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، بهشتی، آزاد واحد لاهیجان و تهران شمال جواز حضور در مرحله حضوری را یافتند.

مرحله حضوری در دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف، در روز پنج شنبه دهم اسفند ماه برگزار و پس از داوری فعالیت های تیم ها ابتدا ۹ تیم و در مرحله نهایی داوری سه تیم به عنوان تیم های برتر (به ترتیب، دو تیم از دانشگاه صنعتی شریف و یک تیم از دانشگاه تهران) تعیین شده و در مراسم اختتامیه در مجموع دوازده میلیون ریال جایزه از دست دکتر ربیعی مدیر گروه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف دریافت نمودند.

این مسابقه با حمایت شرکت پردیس اول و آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.

نبرد به زبان جاوا

این مطلب توسط وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده) منتشر شده است.

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©