آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
مسابقه «ایده‌پروران برتر» در نمایشگاه تله‌کام برندگان خود را شناخت
۶ مهر ۱۳۹۲

Festivalمسابقه «ایده‌پروران برتر» روز جمعه در سالن همراه اول و در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام برگزار شد.

ستاد خبری جشنواره- در این مسابقه که در قالب جشنواره سالیانه پردیس و با همکاری همراه اول برگزار شد، به بهترین ایده‌های مرتبط با اپلیکیشن‌های تلفن همراه در حوزه‌های مختلف جایزه داده شد.

در این مسابقه، از میان ۶۰ ایده رسیده به دبیرخانه جشنواره، ۲۰ ایده برگزیده برای ارایه حضوری در این مسابقه انتخاب شدند. هر کدام از شرکت‌کنندگان صاحب ایده‌های برگزیده،‌۹۰ ثانیه وقت داشتند تا ایده‌های خود را در حضور داوران و بازدیدکنندگان از سالن همراه اول شرح دهند.

در پایان مسابقه و براساس رای داوران، رضا حسامی‌فرد با ارائه ایده «همراه من شناسه من!» به عنوان نفر اول برنده ۱۵ میلیون ریال، مهدی کرشته با ارائه ایده «نرم‌افزار اتومبیل هوشمند همسفر» به عنوان نفر دوم برنده ۱۰ میلیون ریال و کیوان جعفری با ارائه ایده «پروفایل موبایل هوشمند» به عنوان نفر سوم، برنده ۵ میلیون ریال شدند.

گفتنی است مسابقه ایده پروران برتر به عنوان یکی از بخش‌های جانبی نخستین جشنواره سالیانه پردیس اجرا شد. این جشنواره با هدف کمک به تجاری‌سازی برترین نرم‌افزارهای موبایل، از سوی آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و در نخستین دوره آن سه مسابقه برترین برنامه‌ها، برترین بازی‌های رقابتی ومسابقه رکوردزنی در بازی‌های رقابتی منتخب برگزار خواهد شد. مهلت ارایه آثار به جشنواره سالیانه پردیس تا۱۵ آبان ماه است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه ایده‌پروران برتر و جشنواره سالیانه پردیس می‌توانند به نشانی festival.vaslab.ir مراجعه کنند.

این مطلب توسط وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده) منتشر شده است.

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©