آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
جوایز ویژه جشنواره سالیانه پردیس برای نرم افزار نویسان تلفن همراه
۲۶ شهریور ۱۳۹۲

Festivalنخستین جشنواره سالیانه پردیس با هدف کمک به تجاری سازی برترین نرم‌افزارهای موبایل، از سوی آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

ستاد خبری جشنواره- در این جشنوراه ارایه آموز‌ش‌های اصولی و پایه‌ای در حوزه برنامه‌نویسی و فناوری‌های تلفن همراه با مشارکت دانشگاه‌های سراسر کشور، ایجاد فضایی جهت تبادل نظر در حوزه برنامه‌نویسی و فناوری‌های تلفن همراه، ایجاد فضایی جهت جذب ایده‌ها، تلاش در جهت تجاری‌سازی ایده‌های ارایه شده و حمایت از توسعه دهندگان برنامه‌های تلفن همراه برنامه‌ریزی شده است.

در نخستین دوره جشنواره سالیانه پردیس سه مسابقه برترین برنامه‌ها، برترین بازی‌های رقابتی ومسابقه رکوردزنی در بازی‌های رقابتی منتخب برگزار می‌شود.

برای شرکت کنندگان در مسابقات نیز جوایز متنوعی در نظر گرفته شده است. جایزه ویژه این دوره از جشنواره سه کمک هزینه تحصیلی به مبلغ ماهانه یک میلیون تومان به مدت یک سال، به سه نرم‌افزار برتر است. برای سایر مسابقات نیز جوایز متعدد نقدی و غیر نقدی از قبیل سکه‌های بهار آزادی و تلفن‌های همراه هوشمند در نظر گرفته شده است.

همچنین طرح جایزه ویژه فناپ نیز در جشنواره سالیانه پردیس اجرا می‌شود. جایزه ویژه فناپ در سه دسته ورزشی، کلاس مجازی، و بازی و سرگرمی اهدا می‌شود. هر جایزه‌ شامل یک میلیون تومان وجه نقد و دریافت مشاوره کسب‌وکار از صندوق سرمایه‌گذاری شناسا است. در بخش ورزشی، فضایی رقابتی بین طرفداران باشگاه‌های ورزشی به وجود آمده و هدف طراحی بهترین برنامه برای باشگاه‌های ورزشی است. در بخش کلاس مجازی نیز برنامه‌ای که سرویس‌های بهتری را در حوزه انتقال ویدئو، انتقال صوت، انتقال فایل، آزمون آنلاین و تخته مجازی ارائه دهد، برگزیده خواهد شد. جایزه بخش بازی و سرگرمی نیز به خلاقانه‌ترین طرح تعلق خواهد گرفت.

مهلت ثبت‌نام و ارسال برنامه‌ها برای شرکت در این جشنواره تا نیمه آبان است. همچنین قرار است مراسم اختتامیه و معرفی برندگان ۱۹ آذرماه برگزار شود. علاقه‌مندان به اطلاعات بیشتر و توسعه دهندگان (Developers) برای شرکت در مسابقات می‌توانند به سایت جشنواره به نشانیfestival.vaslab.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

این مطلب توسط وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده) منتشر شده است.

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©