آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
تقدیر از برگزیدگان جشنواره پردیس
۲۶ آذر ۱۳۹۲

PardisFestF

به گزارش وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده)،‌ مراسم اختتامیه جشنواره پردیس روز سه‌شنبه نوزدهم آذرماه، با حضور حدود ۳۰۰ نفر از توسعه دهندگان برتر کشور برگزار شد. در این مراسم آقایان دکتر ربیعی (دبیر جشنواره و رئیس آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه)، دکتر روستا آزاد (رئیس دانشگاه صنعتی شریف)، مهندس صدوقی (مدیر عامل همراه اول)، دکتر علیزاده (نماینده شرکت کلید طلایی) و مهندس جامه‌بزرگ (نماینده شرکت فناپ) سخرانی کردند.

به گزارش دبیرخانه این جشنواره، در این دوره از مسابقات ۵۵۰ اثر در سه گروه سرگرمی و اطلاع رسانی، فرهنگی، و تخصصی و کاربردی دریافت شد.

در گروه سرگرمی و اطلاع‌رسانی، اپلیکیشن «فروت‌کرفت» رتبه اول و اپلیکیشن «راه عنکبوتی» رتبه دوم را به دست آوردند. نرم‌افزار «سوفالینه» نیز به عنوان اپلیکیشن برتر از دید کاربران برگزیده‌ شد.

در گروه فرهنگی، اپلیکیشن «تقویم اذان‌گوی باد صبا» به عنوان رتبه اول، نرم‌افزار «قرآن صوتی حبل‌المتین» به عنوان رتبه دوم و اپ «لغات ضروری انگلیسی (seven tick)» به عنوان اپلیکیشن برتر از دید کاربران دست یافتند.

در گروه تخصصی و کاربردی نیز اپلیکیشن «هواشناس» به عنوان اپ اول، نرم‌افزار «تقویم رنگی رنگی» به عنوان اپ دوم و «هواشناس» به عنوان اپلیکیشن برتر از دیدگاه کاربران انتخاب شدند.

پیش از این نیز کمیته داوران این جشنواره بازی‌های «فراری»، «اتوبان مرگ» و «پس نون من کوش» را به عنوان بازی‌های رقابتی برتر این دوره از مسابقات و اپلیکیشن «مرکز اسناد انقلاب اسلامی» به عنوان برترین اپلیکیشن سازمانی شایسته تقدیر معرفی کرده بودند.

این مطلب توسط وسنا (وب‌سایت خبری تخصصی خدمات ارزش افزوده) منتشر شده است.

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©