آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
معرفی سرویس های پیامکی

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه اول دانشگاه شریف با بهره گیری از نیروهای مجرب ومتخصص درامر تهیه و تولید محتوا،موفق به ارائه سرویس های مختلفی درحوزه سرگرمی،خبری،مذهبی و سلامتی شده است.

سرویس های سلامتی آزمایشگاه همگی زیر نظر وزارت بهداشت راه اندازی شده اند.دراین سرویس ها علاوه بررفع نیازهای دانستنی سلامتی مشترکین  به سوالات آنها نیز پاسخ داده می شود.

سرویس های سرگرمی نیز در زمینه فال حافظ،ضرب المثل و اعلام برنامه های صدا سیما فعال هستند.ازدیگر سرویس های سرگرمی می توان به ترویج کتاب خوانی با سرویس داستان من اشاره کرد.آوای انتظار من از دیگر سرویس های سرگرمی جذاب برای مشترکین است که در آن روزانه محبوب ترین دسته بندی آواها به مشترک معرفی می شود.

از سوی دیگر آزمایشگاه بنا بر رسالت فرهنگی خود،پیشگام در ارائه سرویس های اخلاقی-مذهبی نیز بوده است که این سرویس ها شامل آیه روز،حدیث روز،حکمت نهج البلاغه،اعمال مستحبی روز و دانشنامه اسلامی است.

همجنین آزمایشگاه دانشگاه شریف براساس علایق و درخواست مشترکین خود سرویس های خبری اعم از واژه های خبری ( ارسال اخبار سیاسی،اقتصادی،حوادث و…) و وقت اضافه (خبرهای ورزشی داخلی و خارجی) را راه اندازی کرده است.

 

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©