آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده
فراکد

فراکد از اتصال اینترنت بی‌نیاز است.

در مقایسه با بارکدهای مشابه، فراکد ظرفیت بالایی برای نهان‌نگاری اطلاعات دارد؛ و این بهانه‌ای معقول برای کاهش هزینه‌ی اتصال به اینترنت است. تصور کنید که مشخصات کالای مورد نظر شما در یک بارکد نهان‌نگاری شده و شما تمایل دارید که قبل از خرید، اطلاعات فنی کامل آن را پیش خود داشته تا در فرصت مناسب بررسی‌اش کنید. با تلفن همراه خود بارکد روی کالا را اسکن می‌کنید و بلافاصله، اطلاعات درخواستی در تلفن همراه شما ذخیره می‌شود. بدون وجود هیچ اتصال اینترنتی و افزایش رقم روی قبض تلفن همراه! نهان‌نگاری ساختار عنبیه برای هویت شناسی و برچسب گذاری اسناد و پرونده‌های بایگانی – که با داده‌های حجیم سر و کار دارند – تنها دو نمونه‌ی دیگر از نیاز عمومی به فراکد را نشان می‌دهند.

فراکد همیار شما است برای استفاده از خدمات مالی و اعتباری.

نصب نرم‌افزار فراکد خوان روی تلفن همراه، تنها پیش‌نیازی است که شما را توانا می‌کند که با صرف کمترین زمان و هزینه، پرداخت‌های مالی خود را فقط با یاری تلفن همراه،‌ به انجام برسانید. چرا برای پرداخت وجه برای نهادهای خیریه، به بانک و یا حتی به عابر بانک مراجعه کنید؟ سازمان‌های خیریه به احترام آسایش شما فراکد پرداخت وجه را روی پوسترها و آگهی‌های خود درج کرده‌اند تا شما کمک‌های نقدی خود را پس از اسکن کردن آن با تلفن همراه، هدیه کنید. دریافت و پرداخت وجه بین شما و دوستان و همکاران شما،‌ با یک تلفن همراه شخصی مجهز به نرم‌افزار فراکد به راحتی انجام می‌گیرد. فراکد با اتصال به شبکه‌ی شتاب، کیف پول همراه اول و قبض تلفن همراه، کم‌هزینه‌ترین راه برای انجام تراکنش ‌های مالی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

فراکد مقاوم و جان‌سخت است.

تشخیص و آشکارسازی بارکدهای دو بعدی قدیمی از روی کاغذها و سطوح خمش و انعطاف پذیر، در صورت مچاله شدن یا خمیدگی سطح بسیار کاهش می‌یابد. اما فراکد با طراحی ساختاری مهندسی، حساب شده و دقیق‌‌تر، از رقبای خود پیش افتاده تا اعتماد شما برای استفاده‌ی وسیع‌تر از بارکدهای دو بعدی را دوباره باز گرداند. حالا می‌توانید فراکد را با اطمینان خاطر از خوانا بودن آن، در مجلات و روزنامه‌ها به کار ببرید.

فراکد بهادار به جای پول، بلیت و کارت های اعتباری

رمزنگاری ذاتی و غیر قابل کشف در نهان‌نگاری اطلاعات درون فراکد به کار برده شده تا آن را به عنوان فراکد بهادار، جایگزین شایسته به جای انباشته‌ای از اسکناس‌ها، کارت‌ها و اوراق بهادار نماید. نرم‌افزار فراکد موبایل تنها نیاز شما برای انجام تراکنش‌های مالی (دریافت و پرداخت وجه، کمک‌های خیریه و غیره) خواهد شد. به جای مراجعه‌ی حضوری به گیشه‌های فروش بلیت، اتلاف وقت در صف‌های طولانی در کنار هزینه‌ی رفت و آمد، با تلفن همراه خود خرید کنید و بلیت‌های کاغذی گذشته را با فراکد بلیت به صورت پیامک تصویری جایگزین کنید. نیازی به چاپ بلیت روی کاغذ نیست؛ متصدی دریافت بلیت، صحت بلیت را از روی صفحه نمایش تلفن همراه شما تشخیص می‌دهد. به این ترتیب شما از درختان حمایت کرده‌اید. پس لذت حضور در برنامه‌ی دیدنی مورد نظر خود را بدون دغدغه و خستگی، احساس کنید.

فراکد فقط با یک نرم‌افزار برای تلفن همراه شما، همه‌ی خدمات را ارائه می‌دهد.

همه‌ی خدماتی که با فراکد ارائه می‌شود، با تنها نرم‌افزاری که روی تلفن همراه خود نصب می‌کنید، قابل تشخیص و رمزگشایی هستند. پس هیچ وقت نگران این نباشید که از کدام نرم‌افزار بارکد خوان باید استفاده کرد. فراکد موبایل برای تلفن همراه خود را دریافت کنید تا همه‌ی خدمات عمومی و یا تخصصی فراکدبا تلفن همراه شما در اختیارتان قرار داده شود. اگر نرم‌افزار نیاز به ارتقاء داشته باشد، خودش به شما اعلام می‌کند!

آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۱۳۹۲ - ۱۳۸۷ ©